تندیس پیشگامان ماندگار

امروز : شنبه 8 بهمن 1401

مرکز تجاری و تفریحی سیتی سنتر یزد

مرکز تجاری و تفریحی سیتی سنتر یزد

مجتمع سیتی سنتر یزد بعنوان یکی از زیباترین و برجسته‌ترین پروژه‌های عمرانی، تجاری، تفریحی، فرهنگی شهر یزد، نقش عمده‌اي را در تأمين رفاه شهروندان و تسهيل دسترسي به امكانات و خدمات فرهنگي در آينده‌اي نزديك خواهد داشت. این مجتمع در زمینی به مساحت حدود 10.000 مترمربع با سطح زیربنای حدود 80.000 مترمربع در 8 طبقه (سه طبقه زیرزمین و 5 طبقه در سطح (بالاي همكف)) بعنوان بزرگترین مرکز تجاری، تفریحی ، فرهنگی یزد با پیشرفت حدود 85% در حال احداث می‌باشد.

این مجموعه در یکی از بهترین مناطق شهر یزد از لحاظ موقعیت و دسترسی قرار گرفته است. آنچه در تمامی بخشهای معماری، سازه و تأسیسات این مجموعه به چشم می‌خورد، نوآوری و عدم استفاده از الگوهای موجود می‌باشد که با بهره‌گیری از دانش روز و همچنین یاری گرفتن از متخصصین و استفاده از باکیفیت‌ترین مصالح موجود، مجموعه‌ای متفاوت را پیش‌‌روی هموطنان عزیزمان قرار داده است، فضاهای تجاری به گونه‌ای طراحی شده که با رنگ‌آمیزی و نورپردازی متناسب با فضا، محیطی آرام و دلنشین را برای مراجعین فراهم خواهد آورد.

پس از مطالعه و بررسی سیستم‌های روز دنیا، توانسته‌ایم از فناوری برتر مدیریت تمام هوشمند ساختمان بهره جسته و در زمینه کنترل سیستم‌های روشنایی و تأسیسات برق و مکانیک، حرکتی نو را در جهت صرفه جویی مصرف انرژی و آسایش بازدیدکنندگان آغاز کنیم.
وجود کاربری‌های تجاری، رفاهی، فرهنگی و خدماتی در کنار هم با برخورداری از معماری خلاقانه و برجسته و طراحی زیبا و حجم مهندسی حرفه ای، تنوع مساحت (از 11 تا 700 مترمربع) در هر یک از کاربری‌ها و وجود سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS) این مرکز را به سطح ممتازی از ارزش افزوده بالایی می‌رساند.

تصاویر بیشتر

آخرین اخبار و رویداد ها

ما را دنبال کنید

اطلاعات تماس

location_on تهران ، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی ( یوسف آباد )، پلاک ۴۸۵- طبقه اول -واحد ۱۲ کدپستی: 1434964712
alternate_email info@tandispm.com
phone 021-86194600

تمام حقوق مادی و معنوی وب سایت برای گروه شرکت های تندیس محفوظ است . طراحی و اجرا توسط آتریاتک